WEB TASARIM

Web sitenizin ziyaretçilerinin %70’inden fazlası artık cep telefonu kullanıyor. Dünya standartlarındaki web tasarım şirketimiz, çeşitli ekran çözünürlüğüne uyum sağlayan, cihaz ve tarama ortamından bağımsız olarak harika bir kullanıcı deneyimi sunmak için akıllı kullanıcı arayüzü bulunan tamamen duyarlı web siteleri tasarlamaktadır.

Yaratıcı web sitesi tasarım ekibimiz, tasarım sürecinizi başlatmadan önce işletme hedeflerinizi anlamak ve hedefi belirlemek için profesyonel bir ön çalışma yapmaktadır.  

Web siteniz, tüm pazarlama çabalarınızın en iyi yeridir. Deneyimli ekibimiz ile potansiyel müşterilerinizle doğrudan konuşabilmeniz ve yeni potansiyel müşteriler oluşturabilmeniz için sitenizi en etkin hale getirecek çalışmaları yapıyoruz. Web tasarım ekibimiz,  ziyaretçileri müşterilere dönüştürebilecek bir web sitesi oluşturmak için satış perspektifiyle siteyi görselleştiriyor.

Hedefleriniz doğrultusunda belirli işletme gereksinimlerinize ve pazarlama planınıza uygun olarak iyi yapılandırılmış bir web tasarımına göre özelleştirilmiş sağlam bir dijital stratejiye ihtiyacınız olacaktır. Uygun fiyatlı web tasarım hizmetlerimiz, web tasarım sürecine başlamadan önce sektörünüzü ve hedef pazarınızı anlayarak zaman harcayan deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilir.

Elips Bilişim
Mühendislik & Danışmanlık

SAKARYA TEKNOKENT:
Sakarya Teknokent A.Ş. B Blok 10B/111 Serdivan/Sakarya
0850 346 52 85 - 0545 446 52 85 
[email protected]