KURUMSAL E-POSTA HİZMETİ

Firmaların kendi içerisinde kurdukları haberleşme ağlarının kusursuz bir şekilde çalışması, kurumsal bir hale getirilmesi ve dışarıdan bakıldığında çok daha profesyonel bir görüntüye sahip olması, imaj devri olarak adlandırabileceğimiz 2000’li yılların en önemli ihtiyaçları arasında bulunuyor. Kurumsal bir görüntüye sahip olmayan şirketlerin, iş hayatına mutlak surette eksiyle başladığını ve arayı kapatmak zorunda olduğunu söyleyebiliriz.

Kurumsal e-posta hizmeti de bahsi geçen gereklilikler arasında bulunmakta. Hem şirket verilerinin güvenliği, hem de çalışanların kendilerine ait birer kurumsal e-posta adresi alarak bunları kartvizitlerine yazdırmaları, müşterilerinizle kurduğunuz ilişkide sizleri daha da öne geçirecektir.

Elips Bilişim olarak hem kurumsal e-posta sistemlerinizin oluşturulmasına, hem de çalışanlarınızın her birisinin bu adreslerden edinerek, toplu mail kanallarına kendilerini açk hale getirmelerine imkan sağlamaktayız. Şirketlere, büyüklükleri fark etmeksizin profesyonel bir şekilde sağladığımız mail hizmeti, en son güvenlik sertifikalarına sahip ve sürekli kendini olası sorunlara ve tehlikelere karşı güncelleyen bir yapıya sahiptir.

Elips Bilişim kalitesiyle alacağınız kurumsal e-posta hizmeti, şirket içi iletişiminizi de daha kolay bir hale getirecek ve bilgi akışını kolaylaştıracaktır. Böylece toplantılar, projeler ve departmanlar arası görüşmeler de daha düzenli bir hale gelecek ve kendi iç birliğini sağlamış bir şirket olmanın avantajlarını da yaşamaya başlayacaksınız. Unutulmamalıdır ki kendi içerisinde iyi bir koordinasyona sahip firmalar, müşterilerine verdikleri hizmetlerde hep bir adım daha öndedir ve potansiyel müşterileri tarafından daha tercih edilebilir bir durumdadırlar.

Elips Bilişim
Mühendislik & Danışmanlık

SAKARYA TEKNOKENT:
Sakarya Teknokent A.Ş. B Blok 10B/111 Serdivan/Sakarya
0850 346 52 85 - 0545 446 52 85 
[email protected]