SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Dijital medyanın genişliği ve etkisi gün geçtikçe artmaktadır. Bu geniş alanın büyük bir bölümünde sosyal medya pazarlama hizmetlerinin hakimliği söz konusudur. Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn gibi ortaya çıkan birkaç sosyal medya platformu, işletmelerin toplumsal varlığının ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Sosyal medya pazarlama hizmetleri için talep iki ana nedenden dolayı hızla artıyor. Birincisi, hızla gelişen teknolojiye erişim kolaylığı nedeniyle ve ikincisi, geleneksel reklamcılıktan daha uygun maliyetli olması nedeniyle. Şirketler ve hatta  bireyler bile faaliyetlerini desteklemek ve tanıtmak için sosyal medya pazarlama kanallarını kullanmaktadır.

Bir marka için sosyal medya, potansiyel müşterilerle etkileşim kurmanın ve onlarla doğrudan iki yönlü bir iletişim başlatmanın en iyi yoludur. Doğru sosyal medya pazarlama stratejisi ile destekleniyorsanız, takipçileriniz başarılı bir şekilde sadık alıcılara dönüştürülebilir; mevcut ve potansiyel tüketicilerin ürünleriniz hakkında eğitilmesi, onları işinizin çeşitli yönlerine maruz bırakarak müşteri bağlantınızın zirveye çıkmasını sağlayabilir.

Elips Bilişim, sosyal medya pazarlama alanında müşterileri için akıl almaz sonuçlar veren stratejiler üretmek konusunda uzmanlaşmıştır. Ekibimiz, mükemmel paylaşılabilir içeriği planlama ve oluşturma konusunda iddialıdır. Ürününüzü derinlemesine inceledikten sonra sosyal medya stratejisi hazırlayarak markanızın duyulmasını ve paylaşılmasını sağlıyoruz. Hazırladığımız strateji, bir markanın çeşitli platformlarda maksimum avantaj elde etmesine yardımcı olmak için uyarlanmış içerikleri içerir.

Elips Bilişim
Mühendislik & Danışmanlık

SAKARYA TEKNOKENT:
Sakarya Teknokent A.Ş. B Blok 10B/111 Serdivan/Sakarya
0850 346 52 85 - 0545 446 52 85 
[email protected]